Protecting the Peninsula

David Morris

Keep up to date

Subscribe for David's email newsletters

News

Merry Christmas

20 Dec 2018

Wishing all Mornington Constituents a safe and merry Christmas with loved ones, and a prosperous 2019!

 

Our office will be closed from the 21st of December 2018 and will re-open on the 7th of January 2019.

About David

Member for Mornington in the Legislative Assembly of Victoria. Shadow Minister for Finance, Shadow Minister for Local Government.

David Morris was elected to the Legislative Assembly in November 2006, and re-elected in 2010 and 2014, representing the district of Mornington, which includes the towns of Mount Eliza, Mount Martha, Moorooduc and Mornington.